На «Планеті довгожителів»

В Одесі завершився шостий всеукраїнський фестиваль «Планета довгожителів», який тривав три дні.

Девіз свята - «Від патефона до смартфона». А головну його ідею одна з  учасниць сформулювала так: «Не втрачати смаку життя в будь-якому віці».  

Організатор фестивалю - ГО «Всеукраїнський союз активного довголіття «ІТ-бабусі», і його засновник і голова правління Ольга Філіппова впевнені в тому, що ось таке спільне проведення часу - велика радість і для всіх айтішників, і гостей з інших міст України.  Дуже важливо, що фестиваль став святом не тільки літніх людей, а й усіх, хто прогулювався в парку. До нього приєднались і молоді люди, і зовсім маленькі одесити.

Фестиваль «Планета довгожителів» розпочинається із старовинної козацької зарядки, яку проводить для літніх людей тренер з Києва Олексій Синіцин. А ось Ольга Філіппова запрошує на сцену для відкриття фестивалю поважних айтішніць - Ладу Бондарєву (91 рік) і Надію Гомонюк (90 років). Справжньою перлиною «Планети довгожителів» став вихід на подіум вічно юних красунь. Тут поняття «90-60-90» наповнене особливим сенсом. Наші айтішніціпредставили яскраву колекцію одягу, виконану Тетяною Шахматовою в етностилі. Тут же, на фестивалі, проходив збір коштів для акції «Чужих людей похилого віку не буває».  Відвідування хворих геріатричного відділення Одеського обласного центру психічного здоров’я - це вже традиція ГО «Всеукраїнський союз активного довголіття « ІТ-бабусі».  Кошти збираються і на частування, і на товари першої необхідності для літніх пацієнтів з психічними відхиленнями.

Програма фестивалю велика: це і спільне чаювання, і майстер-класи, і танці, і лекції. А ще - спортивні змагання з частуванням «богатирською кашею», майстер-класи по догляду за шкірою, музична конференція на тему історичної пам’яті, спільний перегляд українського фільму «Поводир» і багато-багато цікавого.

Выпуск: 

Схожі статті