Антоніна Фоміна

На пункте пропуска «Рени» – пробки!

С завершением ремонта трассы Одесса – Рени существенно увеличился поток большегрузного транспорта, следующего по дороге М-15 к международному автомобильному пункту пропуска «Рени».

Село собрало 150 тысяч

Строительство и освящение нового храма Святой Троицы в селе Лиманское, построенного при содействии благотворительного фонда «Придунавье», открыло у громады второе дыхание. 

Забота без границ и surprise в тумбочке

Накануне новогодних праздников в неврологическое отделение Ренийской районной больницы привезли очередную партию гуманитарного груза. На сей раз – из Франции. 

Дід Мороз виявився щедрим як ніколи

Концерт в новорічну ніч на площі Свободи у Рені обійшовся у вісім тисяч доларів.

Не загубилося село в очеретах…

Село Ліски – полунична столиця України: усі його жителі приватно займаються вирощуванням ягоди, виробляючи за сезон близько 300 тонн!

Скоро отримають атестати зрілості

…Як Ніна Петрівна Кондратюк наприкінці навчального року прощатиметься із цими дітьми?

Алея між минулим і майбутнім

В акції «Алея національної єдності» взяли участь жителі Болграда. 

…А дзвонар – дівчина в білому!

У селі Новосільському Реній­ського району відбулося свято, до якого місцеві жителі йшли майже два роки – відбулося освячення купола та дзвонів для Свято-Миколаївського храму.

Спочатку літала до школи літаком…

У Новосільській школі-ліцеї працює чимало корифеїв, серед яких – Марія Павлівна Карачебан, яка віддала вихованню дітей, можна сказати, усе своє життя.

На Дунай зайшов бойовий корабель

На Дунайських рубежах цими днями несе бойову службу середній десантний корабель «Кіровоград». На борту – дві артилерійські установки та дві реактивні системи залпового вогню.

Мерові Рені подарували «Боїнг»

У Рені біля стін мерії відбулися мирні збори громадян, на яких до міського голови було висунуто низку запитань.

Уклін малій батьківщині

Були світлі Різдвяні свята. Тудор Ботин, професор, член Спілки художників Республіки Молдова, приїхав до рідної домівки - у рідне серцю село Орлівки, що в Ренійському районі.

Відповідають за своє село

Коли радгосп-мільйонер «Победа», що в Котловині Ренійського району, розвалився, це село пішло шляхом створення фермерських господарств, які, судячи з їх технічного оснащення, розвиваються цілком ус

Пластика пантери

Так, тричі була права героїня Лії Ахеджакової секретарка Вірочка з кінофільму «Службовий роман», яка стверджувала, що головне – не клубний піджак, не брова ниточкою, а хода – це повинна бути пласти

Перший російський

Ось уже багато років поспіль у багатонаціональному Ренійському районі проходять фестивалі національних культур – молдавський, болгарський, гагаузький, український.

Сторінки