Концерт у подарунок

У переддень 61-ї річниці від дня визволення Одеси у Великій залі філармонії відбувся творчий вечір-концерт народного артиста Росії Дмитра Пєвцова. Зал був повний, але не тому що послухати співака прийшли заможні люди, які можуть собі дозволити купити квитки на концерт “зірки”. Квитки від Одеської міської організації партії “Союз” одержали ветерани війни і праці, пенсіонери, студенти та школярі – учасники різних молодіжних акцій та програм, які підтримує партія, люди, які належать до “малозабезпечених верств населення”, партійні активісти. За словами голови міської організації О.О. Гончаренка, партія “Союз” і у подальшому братиме участь в організації культурних програм для одеситів, - адже “не хлібом єдиним живе людина”.

Ідея запросити саме Дмитра Пєвцова виникла не випадково: у його репертуарі чимало творів про війну, радянських пісень, які так люблять ветерани. Ну, і для молодших поколінь вони не повинні залишитися невідомими. Окрасою програми стали пісні Володимира Висоцького. Можна передбачати реакцію деяких його шанувальників: “Та як же можна співати Висоцького???”.

Зараз, через двадцять п'ять років після його смерті, можна ризикнути дати позитивну відповідь. Можна, якщо поставитися до цього бережно і з душею, не намагаючись співати “під Висоцького”. Можливо, це потрібно і йому самому, - щоб тривало життя його пісень. За двадцять п'ять років виросли нові потенційні слухачі...

Дмитро Пєвцов не співає “під”. Його власний голос і манера виконання – гідна “оправа” для музики і слів Володимира Висоцького. Крім цього, співак показав кілька пісень, які увійшли до недавно випущеного диску. Цілком сучасні твори, виконані під оркестрову фонограму, викликали інтерес в усіх глядачів. Таким чином, один з найпопулярніших російських акторів постав в Одесі ще в одній із своїх іпостасей – співака і гітариста.

Глядачі, судячи з оплесків і відгуків після концерту, залишилися задоволені. І Дмитра Пєвцова порадували теплий прийом, можливість виступити в Одесі в переддень дорогого для неї свята. Місто наше, до слова, актор “дуже любить”, бував тут не один раз і лише за останні півроку – тричі. Якщо ж оцінювати акцію в цілому, то важливо не лише її благодійний аспект. Такі концерти сприяють збереженню і зміцненню зв'язків між Україною та Росією. Адже не лише історія і пісні, але і майбутнє в нас - спільні.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті