Привітали радо та щиро майстрів

В центрі українського Придунав’я таких фахівців багато, і кожним тут дорожать, кожного цінують. Саме їм був присвячений святковий концерт, що відбувся в Палаці культури імені Тараса Шевченка у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Відзначимо, що глядачів зустрічали як довгоочікуваних гостей - чаєм-кавою та солодощами. Імпровізований солодкий стіл спорудили в холі, поруч розташувалася осіння фотозона, звучали джазові композиції у виконанні відомих музикантів міста та регіону Сергія Денисова і Ігоря Лупенка.

Відкрили концертну програму чудовим вальсом танцюристи народного ансамблю танцю «Придунав’я» (керівник - Марина Браїла).

- Кожному з вас - фантазії і майстерності, без яких культура не збудеться, - побажав заступник міського голови Сергій Баткілін і з начальником відділу культури Ізмаїльської міської ради Сергієм Лузановим вручили грамоти кращим працівникам культури і майстрам народного мистецтва.

Грамотами міського голови Ізмаїла за вагомий внесок у збереження, відродження і розвиток національної культури, високе служіння мистецтву, активну участь в загальноміських культурно-масових заходах і у зв’язку з святкуванням Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народної творчості нагородили викладачів шкіл мистецтв - Ізмаїльської дитячої музичної школи № 2, Ізмаїльської дитячої школи мистецтв ім.Малаховського і Ізмаїльської дитячої художньої школи, співробітників музеїв міста та картинної галереї, робітників студій декоративно-прикладного мистецтва «Талант», «Майстриня» і «Бусинка», співробітників Палацу культури ім. Т.Шевченка, Центру дозвілля «Портовик», співробітників відділу культури міськради. Також були вручені подяки міського голови активістам клубної роботи при різних установах, клубів рукоділля «Фантазія», «Гармонія», «Бессарабська скарбниця» та ін.

Саму концертну програму склали виступи вокалістів Катерини Пуйческу, Юрія Морозова, Івана Заложа, Олексія Паладія, акордеоніста Андрія Докова, вокального ансамблю «Берегиня», студії східного танцю «Джаліла», школи східного танцю «Аміра» та народного хореографічного ансамблю «Придунав’я».

Фінальний номер - «Гімн працівника культури» - виконали під оплески залу Е. Пуйческу, І. Кісікова, І. Залож, Ю. Морозов і О. Паладій.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті