На всі часи

Якщо казати про термін “провінція” в його адміністративно-географічному понятті, то місто Котовськ ніяк не можна віднести до розряду провінціальних містечок. Його по праву можна вважати столицею півночі Одеської області. Він живе активним культурним та інтелігентним життям. Підтверджують це числені заходи, які провадяться міським відділом культури, який очолює А. М. Вишневська. Вони спрямовані на відродження і розвиток культури, самодіяльної творчості, збереження народних традицій, на підтримку талантів молодих людей. Фестиваль дитячої творчості “Ранкова зірка”, який проходив недавно, зібрав повну залу Будинку культури. Це було справжнє свято душі. Запам’яталися виступи в номінації “Вокал” Інни Нагасюк з піснею “Абрикосовое солнце”, ансамблю бального танцю “Глорія”, “Престиж”, які радували не тільки яскравістю костюмів, але й професіоналізмом виконання.

Мені особисто небайдужим було те, що в програму фестивалю була включена номінація “Поезія”. Зі своїми віршами виступили молоді таланти: Діна Безсмертна, Любов Цибулько, Наталя Шимановська, Юлія Лісовська, Альона Заїка. Всі учасники були нагороджені дипломами і цінними подарунками.

Таким же яскравим став фестиваль “Зоряний дощ”. Натхненно виступили автори поетичного слова. Вони підтвердили той факт, що в усі часи були й будуть люди, здатні по-особливому сприймати зовнішній світ і гармонійно поєднувати з ним свій внутрішній.

Котовці мали можливість почути поезію Людмили Шиманської, Едуарда Сиротюка, Ірини Підпориної, Наталі Кулик, Геннадія Ликова та інших. В номінації “Авторська пісня” виступили Наталя Рувинська, Валентина Присяжна, Ольга Романчикова, Сергій Гертиха.

Мене просили учасники фестивалю подякувати їхнім організаторам і, зокрема, заступникові голови міськвиконкому М. В. Мазур, завідувачці відділу культури А. М. Вишневській.

Так вже сталося, що в душі кожного, хто пише вірші, сидить маленький артист. А сцена – це своєрідні крила для нього. В цьому зв’язку важко переоцінити той факт, що на черговому засіданні літературного об’єднання “Ліра” був обраний керівник котовського відділення Аркадійського літературного клубу – Л. М. Шиманська. Вона присвятила своє життя культурі, працює завідувачкою бібліотеки медичного училища, пише вірші, редагує внутрішньоучилищну газету “Пульс”. Безсумнівно, створення цього літературного клубу збільшить творчий потенціал нашого міста.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті