Курс – олімпійська гавань!

Департамент освіти та науки облдержадміністрації нагородив колектив Вилківської дитячо-юнацької спортивної школи Дипломом та Кубком за перше місце в огляді-конкурсі на найкращу організацію роботи.

На честь цієї події у спортшколі відбувся День відкритих дверей, який зібрав численних друзів навчального закладу, батьків, іменитих гостей. Диплом та Кубок колективу вручив легендарний спортсмен, олімпійський чемпіон з десятиборства, двічі переможець командного Кубка Європи, орденоносець Микола Вікторович Авілов. Знаменитий спортсмен, тренер, який має великий досвід роботи за кордоном, сьогодні очолює Одеську раду ветеранів спорту. Вітаючи юних друзів, Микола Вікторович сказав:

– У вашій школі я відчув високий командний дух. Приємно здивований ентузіазмом директора Марії Федорівни Голубової і тренерів, котрі вирізняються високим професіоналізмом. Створена у 1991 році Вилківська ДЮСШ не поступається пальмою першості, а її багато спортсменів підтримують престиж нашої країни на міжнародних змаганнях.

Знаменитий спортсмен по­обіцяв молоді, що відтепер буде серед їхніх уболівальників і посприяє у поповненні спортивної бази школи. Він вручив грамоти департаменту освіти та науки заслуженому тренерові України Олексію Калиновичу Голубову і досвідченому тренерові Агрипині Овсіївні Гороховій.

Головний спеціаліст управління з питань фізкультури та спорту облдержадміністрації Є.Д. Назаренко відзначив підприємців Михайла Амеліна, Олександра Калініна, Сергія Цуркаля, Ольгу Жигарєву та інших помічників ДЮСШ і передав їм вдячність від президента Національного Олімпійського комітету Сергія Бубки за співпрацю і допомогу школі.

Сьогодні в позаурочний час до Вилківської ДЮСШ поспішають на тренування 307 учнів, серед них 15 майстрів і кандидатів у майстри спорту з веслування на байдарках і каное. Цього року до секції прийшло 24 новачки. Великою популярністю користуються також відділення художньої гімнастики, бальних та спортивних танців.

У сучасному комфортному спортзалі дуже зворушливо звучала клятва юних спортсменів бути сильними, спритними, сміливими та пам'ятати, що спорт – це величезна праця на шляху до здорового способу життя. Усі новачки одержали залікові класифікаційні книжки спортсмена. Їх вручили ветерани спорту. А потім почалося веселе свято, на якому юні гімнастки і танцюристи захоплювали глядачів своєю підготовкою.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті