«Сі Бриз» – 2016

Співпраця військових моряків під час навчання серії «Сі Бриз» сприяє зміцненню довіри, розвиткові партнерства, дає можливість здобути досвід реагування на сучасні виклики та загрози регіональній стабільності й безпеці. 

Про це заявив тимчасовий виконувач обов’язків командувача Військово-морських сил Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Воронченко у плині зустрічі з учасниками заключної конференції з планування українсько-американського навчання «Сі Бриз» – 2016.

Мета заходу – уточнення потенційного складу сил, узгодження етапів та основних елементів навчання, розроблення планової таблиці дій, завершення опрацювання сценарію та плану навчання, графіку розгортання сил та основних аспектів проведення багатонаціональної операції з безпеки у кризовому районі.

І. Воронченко наголосив на важливому значенні продовження практики міжнародної кооперації для українських ВМС. За словами генерал-лейтенанта, особливо важко переоцінити підтримку з боку колег країн-партнерів в умовах, коли Україна обстоює свою незалежність і територіальну цілісність, коли на сході вітчизняне військо за підтримки українського народу дає відсіч збройному агресорові. Разом з тим командувач ВМС ЗС України висловив упевненість, що під час навчань «Сі Бриз» – 2016 буде також вивчатися і застосовуватися досвід, отриманий українською морською піхотою у плині антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. 

Спільно з українськими й американськими військовими моряками в роботі конференції взяли участь представники Великої Британії, Болгарії, Грузії,  Молдови, Італії, Румунії, Туреччини та Швеції, а також Державної служби експортного контролю України, Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних сил України, інших видів Збройних сил України, Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України. 

Прес-центр Командування Військово-морських сил Збройних сил України

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті