Для школярів та ліцеїстів

Курсанти Військової академії (м. Одеса) провели для міської молоді День відкритих дверей. 

Гості ознайомилися з умовами життя та побуту курсантів, а також зі зразками сучасного озброєння та військової техніки. 

Так само цікавими були практичні заняття зі стройової, вогневої, тактичної та фізичної підготовки. Юнаки навчилися виконувати військове вітання, стройові прийоми, повороти в русі й на місці, долати смугу перешкод, розбирати і збирати стрілецьку зброю.

Для тіснішого знайомства з особливостями професії офіцера високомобільних десантних військ було організовано відвідини повітряно-десантного навчально-тренувального комплексу.

Як з’ясувалося, багато хлопців із тих, що відвідали міжвидову військову академію, всерйоз задумалися, чи не пов’язати свою долю з офіцерською службою.

За словами доцента кафедри тактики полковника Юрія Лісниченка, кожен абітурієнт має усвідомлювати, яку відповідальність він бере на себе, коли надягає курсантські погони. 

– Наш навчальний заклад чекає відповідальних, хоробрих, ініціативних молодих людей, колективістів за вдачею та справжніх патріотів України. Саме перелічені риси характеру сприятимуть виконанню військового обов’язку, допоможуть вдосконалювати свої вміння та навички, а також бути готовими в будь-яку хвилину стати на захист Батьківщини, – сказав офіцер.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті