Молодіжна премія

Тридцять вісім наших земляків стали черговими лауреатами щорічної премії, якою облрада нагороджує талановиту молодь

До конкурсу запрошувалися школярі, студенти, молоді фахівці віком від 14 до 35 років, які досягли особливих успіхів у професійній, науковій, творчій, громадській діяльності та спорті.

Премії від 5 до 10 тисяч гривень присуджено в дев’ятьох номінаціях із десяти.

Серед старшокласників середніх навчальних закладів у номінації «Золота надія Одещи­ни» перевагу віддано оде­ситам Романові Солецькому (Ри­шельєвський ліцей), Марині Галуньці (Маріїнська гімназія) та Олексію Філінюку (школа № 86), балтянам Олександру Сбітнєву (школа № 3 – колегіум) і Аліні Ватулі (школа № 2 – гімназія), Вікторії Ісір із Захарівського району. 

Лауреати в номінації «За творчі досягнення» – Катери­на Ткаченко з Ананьївсько­го рай­ону (студклуб ім. К.Д. Ушин­ського), одеська школярка Анастасія Новаковська, студентка Одеського училища мистецтв і культури ім. Дань­кевича Світлана Савельєва з Овідіопольського району, директорка Будинку культури с. Броска Ізмаїльського району Ірина Щербина, вихованка Окнянського будинку дитячої та юнацької творчості Дарія Приймак.

В номінації «За наукові досягнення» премії присуджено працівниці Фізико-хімічного інституту ім. О.В. Богатського Олені Халімовій та асистентові на кафедрі анатомії людини Одеського медуніверситету Денису Горчагу.

В номінації «За спортивні досягнення» – савранчанину Сер­гію Плахотному, березівчанину Дмит­ру Науменку, Еріці Неновій з Миколаївського району, болградцеві Азаду Сабзалієву, Кари­ні Бондаренко з Ізмаїльського району, Анатолію Сарману, Христині Бондар, Вікторії Баль­жик і Валентині Сентюріній з Овідіопольського району, одеситці Катерині Гуменко.

В номінації «За педагогічні досягнення» – вчительці анг­лійської мови Марині Носарчук із Роздільної, вчителю історії Олександру Лозовщуку з Та­тарбунарського району, вчительці української мови та літератури Тетяні Бойченко з Любашівки, вчителю історії та правознавства Івану Корні з Подільська. 

В номінації «За особисту мужність» – капітанові служби цивільного захисту одеситові Миколі Лазарєву, головному корабельному старшині Констянтину Робульцю з Одеси, капітанові служби цивільного захисту Дмитрові Баранюку з Овідіопольського району, працівникові ГУ ДСНС України в Одеській області Павлу Хар­чевському. 

В номінації «За внесок у розвиток громадського руху» – вчителю інформатики Моло­діжненської школи, організатору освітньо-культурних заходів у Чорноморську Миколі Журенку.

В номінації «За внесок у сферу охорони здоров’я» – працівникові Одеської лікарні № 5 Юрію Мельнику, лікарці-акушерці з Южного Наталії Лапі, лікареві-анестезіологу Сергію Рудницькому з Арциза.

В номінації «За активну журналістську діяльність» нагороджені організатор телепроекту «Іванівські новини» Віктор Буць, тележурналістка з Подільського району Олена Чудна, Аліна Хаджіогло з Ізмаїльського ра­йону. 

– Я радий, що обласна рада може відзначити хоча б частину людей, які є надією нашої країни. Підкреслюючи вашу роботу, ми показуємо, що живемо і розвиваємося. Я відчуваю гордість за те, що в нашій Одеській області є такі таланти. Сьогоднішні нагороди мають не тільки матеріальну, а й моральну складову. Упевнений, що вони послугують стимулом для подальшої роботи! – сказав голова облради Анатолій Урбанський, вітаючи лауреатів.

Наш кор.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті