Військові звитяги очима дітей

Таку назву мав конкурс дитячого малюнка, що за підтримки командування Одеського гарнізону, волонтерів та представників громадських організацій відбувся у 59-му Будинку офіцерів. Було представлено понад сто робіт, виконаних із застосуванням різної техніки малювання. Всі вони присвячені величному подвигу захисників України.

Під час нагородження учасників конкурсу голова журі, представник Оперативного командування «Південь» полковник Сергій Масленко зазначив, що сьогодні художня творчість юних талантів духовно й морально підтримує українських воїнів на передовій, передає тепло рідної домівки, зігріває солдатські серця. 

– Для більшості юних митців малювання – це свого роду графічна мова. Діти розповіли, яким вони бачать воїна-героя. Дитячий малюнок – це дзеркало того, що відбувається в навколишньому світі, від родини до суспільства в цілому, – сказав полковник Масленко.

Переможцями стали Єлизавета Бондаренко, Микита Чумаєв та Ганна Яковлєва. Визначено лауреатів у номінаціях, присвячених найкращим техніці малюнка, втіленню думки, портрету воїна, нагороджено наймолодшого учасника та присуджено приз глядацьких симпатій. Вручено почесні грамоти та пам’ятні подарунки.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті