Йдемо

Танки, старанно підготовані екіпажами та спецами із рембату, ретельно вимиті галицькими дощами, йдуть до нового місця дислокації. 

Ведуть бойові машини піхоти саратці сержанти Сергій Біленко та Станіслав Ткачук. 

– Йдемо перемагати. Під час навчань пересвідчився, що хлопці навчилися оборонятися та атакувати у складі свого підрозділу, успішно діяти у складі бригади, – каже сержант Біленко. 

– Ми більш звичні до життя у степу. На Одещині дощі – рідкість. Тож клімат Львівщини був для нас трохи незвичним. Тут дощ як не з ранку, то по обіді. Холодно та вогко. Проте, ми не з цукру зроблені. Не розтанули, – підтримує земляка Станіслав.

– Заприсягнувся вогнем випалити зрадників України там, де їх знайду: на землі чи у небі, – із запалом каже «Дракон», юнак з Лисичанська. 

– Узяв собі псевдо «Кріт», бо дістану ворогів моєї країни хоч з-під землі, - підтримує побратима донеччанин. 

Поділяє упевненість друзів у перемозі, але лише посміхається юнацькій браваді, ще один їхній ровесник, що гучних слів та зайвих куль на вітер не кидає. «Еліта» – один з найкращих снайперів підрозділу.

 Служать в бригаді хлопці майже з усіх областей України. Кулеметник Мар’ян Пайонкевич та гранатометник Віталій Шот зі Львівщини прийшли до війська, аби допомогти «Кроту» та «Дракону» звільнити їхню рідну Донеччину. 

Піхота на броні «бех» і танків очікує команди вирушати. Вітерець лоскоче прапори. Кожен думає про своє. Одні згадують маму, інші бачать перед собою кохану дружину, дітей. Майже кожен відклав на невизначений час власні домашні справи, роботу, плани на майбутнє. А зараз їх поєднали один на всіх біль та турбота за долю держави. 

Подорожню молитву читає хлопцям капелан. В дорогу із собою беремо величезний дерев’яний хрест як символ перемоги Ісуса Христа на Голгофі та ікону Божої Матері. Йдемо з вірою у перемогу. Йдемо з надією на майбуття. Йдемо з любов’ю до життя. Йдемо туди, де так потрібні Україні…

♦Прес-служба 28-ї ОМБр

28-ма окрема механізована бригада успішно пройшла бойове злагодження у Центрі миротворчості та безпеки і після остаточного шліфування бойової майстерності на полігоні поблизу зони АТО боронитиме Україну у Дебальцевому.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті