Проти ганебного явища

В Одесі за підтримки британського радника міністра оборони України Філіпа Джон­са фахівці наукового центру проб­лем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України ім. 

І. Черняховського провели виїзні курси для керівного складу, а також для уповноважених осіб із питань запобігання корупції та викладачів, які проводять заняття за антикорупційною тематикою у Військовій академії.

Під час обговорень, лекцій, виступів та проведення групової вправи відбувся обмін досвідом антикорупційної діяльності на всіх рівнях державного військового управління в Україні.

За словами заступника начальника Військової академії з навчальної роботи полковника Олега Маслія, відбулася корисна та відверта розмова з питань реалізації державної антикорупційної політики у сфері оборони, яка здійснюється в умовах практичного етапу глибокого реформування Збройних сил України.

– Стратегічний курс України на європейську інтеграцію, вступ до НАТО залишається незмінним та вимагає глибоких перетворень у всіх сферах життєдіяльності українського війська. У тому числі – рішучого подолання такого ганебного явища, як корупція, – зазначив офіцер.

Як повідомила начальник наукового центру проблем запобігання корупції в секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України ім. І. Черняховського полковник Олена Голота, реалії сьогодення вимагають практичних кроків щодо формування правової свідомості та доброчесної поведінки військовослужбовців і державних службовців Збройних сил України. Важливими при цьому є вдосконалення нормативно-правової бази діяльності органів військового управління та прозорість, відкритий діалог із суспільством. 

– Ми впевнені, що проведення занять дозволить підвищити ефективність роботи, спрямованої передусім на превентивні заходи, а також на забезпечення відкритості, прозорості та підзвітності, – підкреслила Олена Голота.

Найближчим часом представники наукового центру проведуть аналогічний курс занять із керівним складом та уповноваженими особами з питань запобігання корупції Одеського обласного та районних військових комісаріатів.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті