Море у нас одне

Питання поглиблення співпраці між військовими моряками і одеськими портовиками були обговорені під час зустрічі командувача Військово-морських сил ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка з керівником Одеської філії Адміністрації морських портів України Ігорем Ткачуком. Зустріч пройшла на території Західної військово-морської бази ВМС ЗС України за участю командира цієї бази капітана 1-го рангу Олексія Доскато і голови профспілки робітників морського транспорту Одеського морського торговельного порту Володимира Зайкова. 

– Дана зустріч є дуже важливою. Море у нас одне, його треба захищати, і в цьому плані важко переоцінити значення  нашої співпраці з одеськими портовиками, – зазначив віце-адмірал Ігор Воронченко в інтерв’ю представникам військових засобів масової інформації. – Порозуміння між нами існує. Для поглиблення взаємодії створюємо спільну робочу групу, яка, зокрема, займеться  оптимізацією – в обопільних інтересах – розміщення суден у морській акваторії. Впевнений, що ми доможемося конкретних результатів.

Ігор Ткачук зі свого боку наголосив на важливості для обох сторін злагодженої взаємодії. 

– Обговорені нами питання співпраці – це і налагодження чіткішої взаємодії між диспетчерськими службами, і так звані проблемні судна, що перебувають майже в аварійному стані, і багато чого іншого, – сказав Ігор Ткачук. – Ми домовилися вже найближчими днями створити спільну робочу групу. Сподіваюся, вже невдовзі зможемо розповісти вам про конкретні результати.

Своєю чергою Володимир Зайков відзначив, що профспілка порту вже досить давно співпрацює з українськими військовими моряками і намагається в міру можливостей сприяти у вирішенні соціальних проблем, з якими зіштовхуються працівники військових частин. На його думку, таку роботу треба продовжувати.

– Якщо ми будемо разом, то справді будемо сильними, і для цього нам треба докладати максимум зусиль, – додав лідер профспілки.

♦За повідомленням прес-центру Командування ВМС ЗС України

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті