Перевершити себе

Старший прапорщик Ізмаїльського прикордонного загону Олег Рильський став бронзовим призером в ультрамарафонському забігу, який пройшов нещодавно в місті Вінниця. Участь брали також спортсмени з Білорусі, Німеччини, Польщі та Сербії. Загалом же на бігову доріжку вийшли понад 50 марафонців різного віку.

Згідно з правилами спортсмени обирали для себе біг за часовими параметрами – 12 годин, 24 години, 48 годин. Ізмаїлець обрав добовий забіг, і це в умовах високої температури повітря – понад 30 градусів. Досвідчені суперники та спека не перешкодили Олегові Рильському посісти третій щабель п’єдесталу з результатом понад 143 кілометри.

Але це далеко не останній старт у планах спортсмена-прикордонника. Він зареєструвався для участі в марафоні, який пройде у столиці в жовтні. До речі, торік він там же фінішував 1017-м серед 6600 бігунів.

– Я захопився бігом з дитинства, – розповів Олег Рильський. – У 25 років познайомився із членами ізмаїльського клубу любителів бігу, які запропонували долучитися до них. Відтоді ось уже 18 років відданий марафонові. Моє кредо в житті – перевершити себе. Під час забігів я не намагаюся когось перегнати – я щоразу стараюся поліпшити свій особистий результат.

Рубрика: 
Выпуск: 
Автор: 

Схожі статті