Мріють бути схожими на героїв сучасності – воїнів АТО

В Одесі воїни АТО нагородили школярів за активну участь у військово-патріотичних заходах.

У Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка, біля пам’ятника Невідомому Матросу на Алеї Слави, відбулися урочистості, присвячені підбиттю підсумків Почесної Вахти Пам’яті у 2017 році. Близько 500 учнів – представників Почесних варт із 32 шкіл Одеси – привітали представники місцевої влади, військовослужбовці – учасники антитерористичної операції на сході України та вчителі.

Під час урочистого шикування найкращі Почесні караули за зразкове несення Почесної Вахти Пам’яті на Посту №1 у 2017 році були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Одеської міської ради, а також пам’ятними кубками від героїв сучасності – воїнів АТО.

За словами заступника комісара Одеського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом підполковника Владислава Мусейка, на Посту №1 школярі вчаться не тільки шанувати історію своєї держави, але й стають справжніми патріотами своєї країни.

– Виховання юних пат­ріотів України на засадах національної гідності, високої свідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості неодмінно сприятиме обороноздатності нашої держави, – підкреслив офіцер.

Варто зазначити, що цього­річ близько 1000 юнаків і дівчат – найкращих учнів шкіл міста – удостоєні честі нести Почесну Вахту Пам’яті на Алеї Слави біля пам’ятника Невідо­мому Матросу. Під час вахти під керівництвом педагогів Одеського міського центру військово-патріотичного виховання молоді «Пост №1» школярі засвоювали стройову, вогневу і тактичну підготовку, вчилися надавати первинну медичну допомогу. Також юнаки й дівчата брали активну участь в урочистостях, присвячених знаменним державним датам, ра­зом із воїнами – учасниками бойових дій на сході України – проводили для дітей екскурсії в музеях міста, а також бесіди та уроки мужності.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті