У зоні АТО загинув військовослужбовець з Одещини

Третього грудня в зоні АТО під час мінометного обстрілу поблизу села Широкіне Донецької області загинув наш земляк, житель міста Подільськ Одеської області Дмитро Конокеєнко. 

Йому було лише 26 років…

Бойові товариші, згадуючи Дмитра, кажуть, що він був справжнім патріотом, світлою, щирою та веселою людиною, ніколи не жалівся на життя, був чудовим другом, умів підтримати у скрутну хвилину і завжди заряджав інших своїм позитивним настроєм. 

– Коли Діма залишав намет, ставало якось тихо. А коли він загинув, то неначе у всьому світі стало тихо. Сам про себе Дмитро, жартуючи, говорив, що він – Чорномор-безсмертний (його позивний був – «Чорномор»). Тепер він справді став безсмертним… – говорить бойовий побратим загиблого воїна. 

– Прикро усвідомлювати, що Книга пам’яті Одещини поповнилася ще одним іменем. Ми повинні пам’ятати всіх тих, хто більше не з нами. Адже завдяки вірності присязі та військовому обов’язку, мужності та жертовності цих людей ми маємо чисте небо над головою. Герої житимуть доти, доки ми про них пам’ятатимемо! – висловив своє співчуття голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Прощання з Дмитром Коно­кеєнком відбулося 6 грудня у місті Подільск. У бійця залишилися батьки та старший брат.

***

Дмитро Павлович Конокеєнко народився 11 серпня 1991 року у місті Чорноморськ Одеської області, де здобув середню освіту. Пізніше сім’я перебралася до Подільська. 

На фронт пішов добровольцем під час мобілізації у 2015 році. Воював у батальйоні «Донбас». У серпні 2016 року підписав контракт і продовжив військову службу у Збройних силах України. Брав участь у бойових діях у складі 11-го мотопіхотного батальйону «Київська Русь».

За повідомленням прес-служби обласної ради

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті