«ORBITALна» місія виконана

13 квітня у Військово-Морських Силах ЗС України завершилися курси за програмою навчально-тренувальної місії Великої Британії “ORBITAL”. 

Навчання проводилися під керівництвом інструкторів Великої Британії та охоплювали сім напрямків підготовки: курс протидії саморобним вибуховим пристроям, курс з ведення оборонних дій у міських умовах, поглиблений курс з тактичної медицини, з розвідки, з підготовки старшого сержантського складу, з підготовки командирів взводів та курс контр-снайперської боротьби. Українські військовослужбовці, в свою чергу, поділилися з іноземними колегами бойовим досвідом, набутим під час виконання завдань із захисту Батьківщини.

– Ми вже давно співпрацюємо з нашими партнерами з Великої Британії і я вдячний їм за те, що наші взаємини стають лиш міцнішими, – наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

У курсах, які проводилися на базі навчального центру Військово-Морських Сил ЗС України та Міжвидового центру підготовки підрозділів, взяли участь близько 180 військових моряків. 

Наступний курс за програмою навчально-тренувальної місії Великої Британії “ORBITAL” планується у вересні. До нього також буде залучено корабельний склад Військово-Морських Сил ЗС України.

Прес-центр Командування

Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті