Незамінні трудівниці

Якщо робота лікарів, зазвичай, на видноті, то заслуга медсестер у зціленні пацієнтів, мабуть, не менша. Недарма їх часто називають «солдатами невидимого фронту».

Рівно сто медсестер трудиться у районній Центральній лікарні, цілодобово забезпечуючи   хворих належним доглядом. На переконання лікарів, їхні медичні сестрички  – найкращі у світі. Вони асистують лікарям на операціях, ведуть амбулаторний прийом, а також справляються з безліччю іншої роботи, щоб поставити на ноги хворого. 

Якщо взяти медсестер реанімаційного та хірургічного відділень, де є лежачі пацієнти, то турбота про них лежить на їхніх ніжних плечах. 

Сьогодні у багатьох відділеннях райлікарні можна зустріти юних медсестер, котрі проходять тут виробничу практику. Наприклад, Яна Дніпровська трудиться  у реанімаційному відділенні. А навчається у Первомайському медичному коледжі, після закінчення якого планує повернутися у Любашівку і працювати у райлікарні. Допомагають дівчині закріпити на практиці знання, здобуті у медзакладі, її старші колеги. Серед них — Світлана Лиса, яка, закінчивши Бершадський медичний коледж, вже три роки працює медсестрою у реанімації. 

На знімку: медсестра Світлана Лиса (на передньому плані) з Яною Дніпровською.

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті