Директора звільнено

Директора дитячого притулку «Світанок» буде звільнено з посади. Відповідне розпорядження  надав голова Одеської ОДА Максим Степанов. Про це під час брифінгу для ЗМІ повідомив перший заступник голови ОДА Олександр Терещук. 

«Нами була проведена службова перевірка, за результатами якої було прийнято рішення про звільнення керівника притулку «Світанок» із займаної посади. Це питання знаходиться на особистому контролі голови Одеської ОДА Максима Степанова. Також ним поставлене завдання спеціальній моніторинговій групі більш посилено контролювати, як забезпечуються права дітей у таких закладах та виїжджати до них з раптовими перевірками. Це наша принципова позиція – все, що має склад злочину, направляти до правоохоронних органів, доводити до громадськості та ЗМІ», — наголосив Олександр Терещук. Він заявив, що 29 серпня керівництву Служби у справах дітей стало відомо, що приблизно місяць тому один з неповнолітніх скоїв певні насильницькі дії по відношенню до іншого вихованця. “Одразу за вказівкою голови ОДА була створена комісія, яку направили до «Світанку». Після перевірки усіх обставин, матеріали направили до правоохоронних органів для порушення кримінального провадження”, — зазначив Олександр Терещук.

Розпочато декілька кримінальних проваджень: одне — за частиною третьою статті 153 КК України — насильницькі дії відносно неповнолітнього. А друге — статті 396 КК України — за укриття злочину відносно посадових осіб, які про це повинні були поінформувати.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті