Честь і шана нашим захисникам

В Одесі святкування Дня захисника України розпочалося зі спільного молебню різних конфесій та церемонії покладання квітів на місці спорудження майбутнього меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції (пр-кт Шевченка, 4). Також саме тут пролунала клятва вірності українській державі і народу ліцеїстів Одеського військово-морського ліцею.

У святкових заходах взяли участь голова обласної ради Анатолій Урбанський, його перший заступник Олег Радковський, депутати обласної та міської рад, голова обласної державної адміністрації Максим Степанов, міський голова Геннадій Труханов, військовослужбовці, воїни-учасники АТО, представники духовенства, ветеранських та громадських організацій, пересічні одесити.

«Сьогодні ми також вшановуємо пам’ять 74-х воїнів Одещини, що полягли, захищаючи кордони й незалежність нашої держави. Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій та стабільність. Саме під захистом мужніх оборонців, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Щирі вітання і чоловікам, і жінкам – захисникам України, хто не шкодуючи власного життя, виконує священний обов’язок українського воїна», – наголосив під час своєї промови Анатолій Урбанський.  

 «За роки війни на Сході українці, без перебільшення, стали нацією захисників, - зауважив у свою чергу голова ОДА Максим Степанов. - Усі ми – різні. Ви маєте різні звання. Хтось має військовий досвід. Хтось для себе лише обирає цей шлях, як наші ліцеїсти. Але у цю хвилину всі тут присутні – захисники нашої країни. І головне, ні в кого немає сумніву – нам є, кого захищати. І нам є, що захищати. І ми віримо у перемогу!».

Ліцеїсти Військово-морського ліцею склали Урочисту клятву на вірність країні. За зразкове навчання, ініціативу та військову дисципліну 16 ліцеїстам присвоїли навчальне звання «віце-старшина другої статті». Також цих майбутніх захисників призначили на посади молодших командирів.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті