Нік Вуйчич вчить долати перешкоди

В Одесі відбулася зустріч з легендарним Ніком Вуйчичом – всесвітньо відомим мотиваційним спікером, автором бестселерів, батьком чотирьох дітей. Нік вшосте відвідує Україну, проте в Одесі він уперше з програмою «Життя без обмежень». Захід було організовано за підтримки народного депутата України Павла Унгуряна.

Програма візиту складається із мотиваційного виступу перед кількома тисячами одеситів, спілкування з представниками засобів масової інформації, бізнесу і місцевої влади. 

Також Нік Вуйчич зустрівся зі студентами та викладачами різних навчальних закладів міста в Одеському національному політехнічному університеті. 

Під час свого виступу Нік Вуйчич розповів, що його утримувало від відчаю у важкий період, поділився досвідом, як реалізувати свій потенціал на всі сто відсотків, незважаючи на будь-які обмеження і перешкоди.

На захід також були запрошені голова обласної ради Анатолій Урбанський, депутати всіх рівнів, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, голова обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Такі зустрічі дуже важливі у наш непростий час. Майбутнє нашої країни залежить від молодого та енергійного покоління. Згуртувавшись, пліч-о-пліч, мільйони людей дають гордість за нашу країну. А такий яскравий приклад як Нік, повинен надихати усіх нас на рух вперед. Наша країна багата на сильних духом людей. І цьому є багато прикладів, у тому чисті й результати останніх параолімпійських ігор та ігор Нескоренних. Всі ці люди довели, що якщо мати мету у житті і бога у серці, можна підкорювати будь-які вершини, і ніякі перешкоди їх не зупинять на шляху до перемоги», – наголосив під час своєї вітальної промови Анатолій Урбанський.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті