Пішов з життя, рятуючи інших

Під час операції на робочому місці перестало битися серце одного з кращих військових лікарів, начальника клініки інтенсивної терапії Одеського військового госпіталю, полковника Олега Кушніра. 

Лікареві стало зле прямо за операційним столом. Колеги-медики шпиталю, приватних клінік Odrex, Святої Катерини три години боролися за життя хірурга, але повернути до життя колегу не вдалося.

Олег Кушнір очолював клініку невідкладної медичної допомоги, інтенсивної терапії, анестезіології, реанімації та детоксикації і був провідним анестезіологом Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

Кожного дня рятував бійців, які отримали поранення на Донбасі. За порятунок постраждалих в трагедії 2 травня 2014 року був нагороджений Почесною відзнакою Одеського міського голови.

Сьомого листопада, пізно ввечері, сумну новину опублікував на своїй сторінці в фейсбуці волонтер Андрій Танцюра:

«Важко писати, особливо якщо майже кожного дня зустрічаєш людину, що йде тобі назустріч, усміхнена та доброзичлива. Раптово пішов з життя один з кращих госпітальних лікарів, начальник клініки інтенсивної терапії Одеського військового госпіталю Кушнір Олег Сергійович!

Пішов на робочому місці, під час операції, рятуючи життя іншим, він не вберіг себе!

Для нас, волонтерів, смерть на війні стала частиною нашого життя, але коли йдуть кращі з кращих в тилу, це боляче, нестерпно боляче ...»

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті