Прикордонникові – навички психолога

Прикордонники Ізмаїльського загону та Навчального центру морської охорони взяли участь у науково-практичній конференції «Теорія і практика військово-морської психології». Захід відбувся у Придунайській філії МАУП. Охоронці кордону, військові ліцеїсти та студенти вузів міста обговорили проблемні питання відносно психологічного забезпечення у ЗСУ, ДПСУ та інших військових формувань. Особливий інтерес учасників конференції викликала тема психологічної допомоги учасникам АТО та не завжди легкий шлях їх повернення до мирного життя. Також обговорювались питання допомоги членам їх родин та жителям прифронтових населених пунктів. 

Військовослужбовець Ізмаїль­ського прикордонного загону майор Артем Гуляницький розповів про службу в зоні АТО та подальшу його психологічну реабілітацію. Зокрема, він зауважив, що слід покращити рівень психологічної допомоги учасникам бойових дій. По завершенню виступу Артем запросив майбутніх випускників МАУП до лав Державної прикордонної служби України. 

Конференція завершила свою роботу міні-квестовим завданням, з яким дві команди-суперниці впорались на відмінно. Прикордонники, військові ліцеїсти та студенти, які входили до цих команд довели, що спільна тренувальна мозкова діяльність об’єднує усіх, а проблема психологічної допомоги військовим та членам їх сімей є потребою суспільства.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті