Заощаджуючи бюджетні кошти

Низку об’єктів соціальної сфери  Коноплянської об’єднаної територіальної громади переведено на альтернативні джерела енергії. За словами її очільника Олександра Волошина, в умовах постійного зростання цін на основні види енергоресурсів особливої актуальності набувають питання енергозбереження та підвищення енергоефективності закладів освіти та медицини. 

В рамках реалізації проекту «Розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» нещодавно котельня Гудевичівської ЗОШ І-ІІ ступенів запрацювала на доступному і дешевому паливі — пелетах. Це третій освітянський заклад на території  ОТГ, який в опалювальному сезоні 2018-2019 років отримуватиме тепло від альтернативних джерел енергії. 

Раніше пелетна котельня була встановлена в Коноплянському дитсадку за рахунок співфінансування  з міжнародним проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Загальна вартість робіт — 240 тис. грн. В опорному закладі Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ступенів встановлено аналогічні котли за рахунок коштів державного бюджету вартістю 1 млн 100 тис. грн. 

За результатами роботи цих нових котелень минулої зими вдалося заощадити близько 300 тис. грн бюджетних коштів.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті