Славне ім’я – волонтер

5 грудня - Міжнародний день волонтера, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. 

Організація ветеранів області проводить значну робота щодо розвитку волонтерського руху. Волонтери -  це  майже двадцять шість тисяч чоловік, з яких 9510 пенсіонерів і 16397 молодих людей. Волонтерські центри «Пенсіонер» та учнівські загони допомагають 27650 ветеранам та інвалідам Другої світової війни, учасникам бойових дій, одиноким та лежачим людям похилого віку. 

Волонтери не тільки надають гуманітарну, матеріальну і моральну допомогу ветеранам, а і допомагають в утриманні садиб, при збиранні врожаю, прибирають в домівках і на подвір’ї. Вони своєчасно інформують органи місцевої влади про необхідність різних видів допомоги хворим та нужденним ветеранам. Значну увагу волонтери Одещини надають гуманітарній допомозі переселенцям з окупованих територій Донецької та Луганської областей, ветеранам та інвалідам АТО. За результатами роботи у 2017 році Президія Організації ветеранів Одеської області визнала переможцями обласного огляду-конкурсу на кращу волонтерську організацію волонтерські центри: «Пенсіонер» Балтського району (керівник Бойченко В.Д.), Іванівського району (Єрін О.О.), Роздільнянського району (Жаборюк В.В.), Київського району м. Одеси (Клейменов А.П.), м. Теплодар (Чернова Н.П.). 

Волонтерство сьогодні дуже необхідне соціально незахищеним верствам населення. Особливо це відчувається напередодні 75-річчя визволення  України від нацистських окупантів та проведення в Одеській області Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України». Значної  уваги волонтерів потребують ветерани війни, які проживають у сільській місцевості. Ми сподіваємось, шановні волонтери, що і надалі ветерани Одещини будуть відчувати вашу турботу і увагу до вирішення існуючих проблем.

Зі святом вас, волонтери! Здоров’я вам, наснаги, успіхів.

Микола Лейфура, голова Організації ветеранів Одеської області

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті