Петрик та Гаврик – на ремонті

На площі Віри Холодної в Одесі кілька днів тому розпочався капітальний ремонт історичного фонтану і бронзової скульптурної композиції «Петя і Гаврик» - героїв повісті Валентина Катаєва «Біліє парус одинокий». Роботи на об’єкті виконує генпідрядник ПП «Гідромонтаж» на замовлення КП «Сервісний центр»

Реконструкцію повинні закінчити до кінця року. 

Ландшафт на площі Віри Холодної не тішить око одеситів від початку листопада. В Одесі близько п’ятдесяти фонтанів. Один з них - біля знаменитих Петі і Гаврика. Саме для того,  щоб це романтичне місце старої Одеси в літню пору постало перед городянами в усій красі - його закрили на реставрацію, адже скульптурна композиція не знала ремонту з моменту її встановлення у 1988 році. 

 -У планах Керівництва КП «Сервісний центр» спочатку значився косметичний ремонт фонтану і очищення самого скульптурного дуету. Але с перших днів ремонту постамент пам’ятника розсипався від давності років, - зазначив директор КП «Сервісний Центр» Олександр Носовськой. - Сама скульптура залишається, фонтан ми обладнаємо додатковими форсунками і додамо підсвічування. Навесні ми його плануємо запустити вже в оновленому вигляді, він прикрасить наше місто. Для всіх туристів, для жителів міста Одеси це буде  прекрасний подарунок. Цей ремонт обійдеться у мільйон гривень. Фонтан до того ж стане економніше витрачати воду. Замінено у цій конструкції буде повністю усе: заливається бетон, прокладаються нові труби,встановлюється нове економне обладнання, яке не дозволить марно витрачати воду, зливаючи надлишки до каналізації. На сьогодні — це дороге задоволення.

 Вже навесні одесити зможуть призначати побачення і зустрічі в улюбленому ними місці в центрі старої Одеси біля бронзових фігур юних шукачів пригод -Петрика і Гаврика.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті