Господарський відділ завжди в режимі нон-стоп

Коли йшла на заплановану зустріч, настрій був, м’яко кажучи, не дуже. Лив дощ і парасолька не допомагала. Зустрів мене усміхнений, енергійний, відкритий до спілкування чоловік. Його позитивний життєвий настрій може й не вирішив всіх моїх проблем, але підбадьорив, зарядив енергією, і проблеми здалися не такими вже й страшними. Ось таким виявився начальник відділу господарського забезпечення Одеської обласної ради Володимир РОГУЛЬСЬКИЙ.

– Що таке відділ господарського забезпечення? І що входить у ваші обов’язки?

– Відділ господарського забезпечення є структурним підрозділом апарату обласної ради. Він утворений для матеріально-технічного забезпечення, господарського і технічного обслуговування діяльності голови облради, його заступників, депутатського корпусу та апарату. 

В наші обов’язки входить  забезпечення сучасними засобами зв’язку, оргтехніки та іншим необхідним обладнанням службових кабінетів керівництва облради, депутатського корпусу, апарату; належне утримання комп’ютерної, копіювальної та розмножувальної техніки та забезпечення її витратними матеріалами. В межах покладених на відділ обов’язків забезпечуємо підготовку матеріалів щодо організації процедур закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти для потреб облради. 

– Такий солідний, я б сказала список обов’язків. Скільки ж у вашому відділі працює людей?

– Наш відділ налічує п’ять чоловік. 

Хочу відзначити відмінну роботу всіх моїх колег. Хоча в нас багато обов’язків, і працює наш відділ в режимі нон-стоп, але ми дуже  злагоджена команда. Я завжди можу розраховувати на підтримку свого колективу і,  в свою чергу, завжди допомагаю їм.

– Якими головними  якостями  повинна бути наділена людина, щоб почуватися комфортно в вашому  колективі?

– Головне, щоб горіли очі, були ініціатива та бажання. Якщо людина хоче працювати, висловлює ідеї, не боїться пробувати щось нове, то це – наша людина. 

– Володимире Вікторовичу, що найважливіше в  роботі вашого відділу?

– Кінцевий результат. Коли робота зроблена якісно, то і результат тішить. 

Я б міг асоціювати це з життєвою ситуацією, коли заходиш до молодої господині, а там і чисто, і затишно, і все на своїх місцях, всі задоволені. 

Так і у нас, коли дивишся, що все працює, весь колектив забезпечений необхідним, задоволений, робота йде безперебійно, все вчасно підготовлене – тоді і на душі радісніше, і розумієш, що колектив виконує свої обов’язки на відмінно.

 Фото авторки

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті