Не легковажте із заразою

Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ вже перевищено в дев’яти областях країни, серед яких і Одещина. Найвищі показники захворюваності з перевищенням обласного зареєстровані в Тарутинському, Ренійському, Роздільнянському, Біляївському, Лиманському, Миколаївському, Ширяєвському районах та у містах Ізмаїл, Чорноморськ, Южне.

Головний спеціаліст відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в  Одесі Ольга Балановська повідомила, що від початку січня  на грип та ГРВІ захворіло 5044 одеситів і кількість хворих з кожним днем зростає. 

Ситуація ускладнюється тим, що в загальну картину інфекційних захворювань вплітаються схожі за симптомами хвороби - такі як кір,  шлунково-кишкові розлади, гепатит А.  Діагноз кір підтверджений з початку року п’ятдесят одному хворому, з яких двадцятеро дітей.

Зростання захворюваності на вірусний гепатит А реєструється з жовтня минулого року, тому вкрай  важливо забезпечити населення якісною водою,  безпечними продуктами та підвищити рівень санітарної гігієни. 

Медики звертають увагу населення - симптоми гепатиту А часто схожі з грипом і ГРВІ, тому не варто займатися самолікуванням і зволікати із зверненням до медустанов.

Громадян закликають вакцинуватися, щоб отримати надійний захист від грипу та важких ускладнень. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті