А синова родина – матусина надія

Ніна Тимофіївна Петрашенко все своє життя прожила в рідному селі Гребеники і в січні цього року зустріла свій 90-річний ювілей.

Як і всі її ровесники, рано почала працювати в місцевому колгоспі: обробляла степи в польовій бригаді, варила смачні обіди в їдальні. Разом із чоловіком Михайлом Степановичем виховали двох синів Сергія та Віктора. 

На долю жінки випало чимало бід, але Ніна Тимофіївна терпляче все переборює. Як турботлива матуся, вправна господиня, доглядає за сином Віктором, який через професійну травму прикутий до ліжка вже більше тридцяти років.

Незважаючи на поважний вік, Ніна Тимофіївна надзвичайно роботяща людина. Її будиночок і подвір’я сяють чистотою, тут завжди ідеальний порядок. 

Нині в думках жінки передвесняні клопоти: як то буде город саджати й обробляти земельку, коли здоров’я підводить і сил на цю важку роботу не вистачає. Сподівається на допомогу старшого сина Сергія, двох онуків та двох правнуків, які проживають в Ялті. Звісно, що вони не можуть часто приїздити до рідненької матусі та бабусі, але синова родина – це чи не єдина надія Ніни Тимофіївни у важких селянських буднях.

Проте ювілярка не втрачає оптимізму, бо має сильний характер і достойно справляється з усіма життєвими проблемами. Жінка радо зустрічала гостей, які завітали привітати її зі славним ювілеєм. Усі від щирого серця бажали їй доброго здоров’я і довгих років життя, щоб у дружному колі зустрітися ще й на сторіччя.

Галина Таран, староста с. Гребеники, Великомихайлівський район

Выпуск: 

Схожі статті