Передмова до співпраці

У рамках підготовки до Міжна­родної конференції, присвяченої дослідженням системи водозабезпечення та водовідведення міст Бессарабії, відбулася робоча зустріч голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського з представником афінської компанії «EYDAP» (Греція), генеральним директором компанії «Тесома», паном Полідоросом Зеккосом. На зустрічі була присутня начальник управління з питань економіки, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва апарату обласної ради Ірена Надем’янова та директор ТОВ «Алюма Одеса», консультант афінської компанії з водопостачання та водовідведення «EYDAP» В’ячеслав Шандрик. 

В ході зустрічі Полідорос Зеккос повідомив про проведену роботу в рамках Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного у листопаді 2017 року між Одеською обласною радою та грецькою державною компанією «EYDAP» щодо надання технічної допомоги для реалізації проекту «Мережі водопостачання, каналізації та очисних споруд восьми районів Одеської області та Джурджулештів, Республіка Молдова». 

Зокрема, група експертів компанії «EYDAP» провела ряд перевірок якості питної води та каналізаційних систем в Одеській області та підготувала відповідні звіти. Йшлося також про розробку проектів реконструкції та ремонту цих систем для районів і міст області, також підготовлені рекомендації європейським банкам щодо можливості залучення коштів для реалізації проектів цього напрямку. 

Голова обласної ради Анатолій Урбанський подякував представникам грецької компанії за проведені дослідження та підкреслив,  що опирається на багаторічний досвід «EYDAP». Адже проекти щодо модернізації систем водопостачання та каналізації проводитимуться з урахуванням  питань екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища.  

Для подальшої реалізації спільного проекту 15 лютого заплановано провести конференція за участі Генерального консула Республіки Греція в Одесі Алексіоса Маріоса Ліберопулоса, Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайла Тітарчука, керівництва Одеської обласної ради, голів міських рад м. Білгорода-Дністровського, м. Вилкового, м. Кілії, м. Рені та  представників ТОВ «Алюма Одеса».

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті