Довідки отримуйте онлайн

Відтепер через особистий кабінет на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного Фонду України, не відвідуючи територіальні органи Фонду, можна отримувати електронні документи з підтвердженням QR-кодом, використовуючи електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Для цього за допомогою ЕЦП увійдіть до особистого кабінету на Веб-порталі. Перейдіть до лівого бокового меню та у розділі «Комунікації   з Пенсійним фондом України» виберіть пункт «Запит на отримання електронних документів». Перед вами відкриється бланк замовлення.   У першому полі з випадаючого меню виберіть необхідний вид довідки. Далі заповніть усі обов’язкові поля, включаючи введення ЕЦП та паролю до нього. Натисніть кнопку «Відправити до ПФУ». Стан розгляду вашого звернення можна переглянути у розділі «Мої звернення». Якщо запит виконано – то це буде прописано у пункті «Статус звернення». В результаті обробки звернення буде надіслано образ документу у вигляді pdf-довідки та електронний документ, підписаний ЕЦП ПФУ, який, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі ПФУ.

Такі довідки дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання електронних послуг, посольствах та консульських установах, для пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної служби, територіальних органах міграційної служби тощо.

Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через Веб-портал Пенсійного фонду України у розділі «Верифікація виданих документів».

 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті