Так було, є і буде

В «Одеських вістях» за 26 січня цього року була надрукована кореспонденція Галини Таран «А синова родина – матусина надія». У ній йшлося про долю прекрасної жінки, невтомної працівниці Ніни Тимофіївни Петрашенко, якій виповнилося дев’яносто років, і тепер їй доводиться долати багато негараздів, доглядати сина Віктора, який через професійну травму ось уже більше тридцяти років прикутий до ліжка.

Сьогодні в думках Ніни Тимофіївни весняні клопоти: як то буде город саджати і обробляти земельку. А здоров’я вже підводить, і сил на цю важку роботу навряд чи вистачить. Був би поруч старший синочок Сергійко, то допоміг би. Та, на жаль, він мешкає з родиною в Ялті і не має можливості часто бувати в Гребениках. Але він та його родина - чи не єдина надія Ніни Тимофіївни та Віктора.

На цю публікацію відгукнулися читачі, і ми вирішили звернутися до громади з проханням підтримати цю родину і не полишати її наодинці з проблемами. Нашу ініціативу підтримав перший заступник голови Організації ветеранів Одеської області Василь Усенко. І ось днями до редакції надійшов лист від голови Організації ветеранів Великомихайлівського району Валентини Гамар і старости села Гребеники Галини Таран. У ньому йдеться, що родина Петрашенків ніколи не була і не буде поза увагою земляків. Вони завжди у полі зору соціального працівника Територіального центру управління соціального захисту населення Ольги Андріанової. Завжди готовий прийти на допомогу підприємець Олег Сорочан. Віктора навідують його однокласники – місцеві фермери Віктор і Володимир Палії. Надавати допомогу по господарству, виконанню робіт на городі, підтримці належного ладу на подвір’ї будуть тепер волонтери з восьмого класу місцевої школи під керівництвом педагога Ольги Трофімової та голови ради ветеранів села Віри Гуменюк.

Тож, шановна Ніно Тимофіївно, Ваші весняні клопоти допоможуть вирішувати добрі люди, які мешкають поряд з Вами. Хоч, як зауважила директорка школи Ніна Мундрескул, Ви дуже сильна жінка, прекрасна домогосподарка, завжди розраховуєте на свої сили і не обтяжуєте інших своїми проблемами.

Думається, таке реагування на виступ газети може бути прикладом і для мешканців інших сіл та селищ.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті