Лаштуються ключові автошляхи

Навесні минулого року стартував середній поточний ремонт частини автомобільної дороги місцевого значення Т-16-21 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка. З обласного бюджету на першочергове облаштування цієї стратегічної траси, що з’єднує надкодимські села і Балтський госпітальний округ з райцентром, було виділено 5 млн. грн., ще 25 млн. грн. дорожньої субвенції надійшло з держбюджету. За ці кошти підрядна організація «Березівкаагрошляхбуд» уклала нове дорожнє  покриття на 5-кілометровій ділянці в межах села Солтанівка та виконала низку необхідних робіт. Щоправда, гроші швидко закінчилися, хоча загальна протяжність ділянки дороги, на якій планується провести ремонт, складає більше 10 км. Нині ж на його продовження передбачено 38,3 млн. грн. Та 5 500 км доріг обласного місцевого значення, в тому числі і бакшанська, нині підпорядковують новоствореному державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг». Тому 18 січня новостворена дорожня організація оголосила новий тендер на поточний ремонт траси Бакша-Любашівка, який має визначити підрядника вже у квітні. Місцеві жителі і районна влада сподіваються, що ремонт в цього року, нарешті, закінчиться і дорога, врешті-решт, стане проїзною. 

Доречно додати, що ДП «Служба місцевих автомобільних доріг Одеській області» також оголосило тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-10 /Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка вартістю 359,6 млн. грн.  

Голова обласної ради Анатолій Урбанський, неодноразово проїжджаючи понівеченим шляхом Бахша-Любашівка, говорив: «Ми не обмежимося ремонтом доріг державного значення, а вагому увагу надаватимемо відновленню районних та обласних автошляхів, які поєднують між собою населені пункти з районними центрами.  Реформа дорожньої децентралізації дозволила значно спростити цей процес.  Таким чином, поступово будуть відновлені і приведені до ладу всі ключові дороги, що перебувають зараз у критичному стані».

Днями на обслуговування і поточний ремонт доріг місцевого значення надійшло 35 млн. грн.  

На знімку: розпочато поточний ремонт дороги Любашівка-Новоселівка

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті