Оновлюється стара лікарня

Нещодавно одеську комунальну установу «Міська клінічна лікарня № 11»  відключили від ТЕЦ і перевели на альтернативне джерело палива, що мінімізує забруднення навколишнього середовища і  зменшує витрати на обігрів лікарняних приміщень. Сучасна котельня, оснащена автоматизованою системою контролю котла, дозволяє суттєво скоротити споживання теплової енергії і витрати на опалення. Незабаром  у МКЛ № 11 з’явиться і нове приймальне відділення з сучасними дизайном та  зручностями. 

- Корпус старого харчоблоку стоїть порожнім вже не один десяток років, з царських часів, - розповідає головний лікар Микола Турчин. - Капітальний ремонт приміщення дозволить створити повноцінне, багато у чому зразково-показове, приймальне відділення, оснащене сучасним обладнанням. Для осіб без певного місця проживання тут передбачено кімнати санітарно-гігієничної обробки.  

 Проект переобладнання вже розроблено, а також  проведено необхідні експертизи на проведення робіт зі створення  нового приміщення для прийому хворих. Міськвиконком у повному обсязі забезпечив фінансування, - повідомив Микола Турчин.   

- Гадаю, що колективу нашої лікарні невдовзі вдасться продемонструвати нові сучасні зразки надання медичних послуг жителям  Одеси, - упевнений головний лікар.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті