Юна зірка на ім’я Карина

В Одесі компетентне журі обрало і нагородило іменним дипломом та пам’ятними подарунками 100 юних талантів Одеського регіону. У номінації «музика» переможницею стала 13-річна учениця одеської дитячої музичної школи №3 та спеціалізованої школи №69 м. Одеси - Карина Кардаш.

Карина веде досить активний спосіб життя, з 5 років займається музикою - грає на фортепіано, займається вокалом, бальними танцями, бадмінтоном в спортивній школі №5 м Одеса, освоює акторську майстерність і риторику, вивчає англійську та німецьку мови, дуже любить малювати і подорожувати, а також всі роки навчається в школі тільки на «відмінно»!

Протягом останніх років Карина бере участь і займає призові місця в районних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, в неї більше  150 дипломів різного рівня, багато медалей та десятки переможних кубків.

Карина брала участь і перемагала в різних музичних конкурсах у різних містах України, а також в Польщі, наприклад, в м. Краків на «Eastern European Music Festival» отримала Гран-Прі, в Туреччині на міжнародному конкурсі «Talents of the planet» - завоювала 1 місце, в Болгарії на міжнародному конкурсі музичного мистецтва зайняла 1 місце, а також на фестивалі-конкурсі «Зоряні діти» перемагала тричі, в ART-FEST «Поверни мені музику» - Лауреат 1 ступеня, «Зоряна країна» -1 місце, на фестивалях-конкурсах «Grand Fest» і «Запали свою зірку» також отримала 1-і місця.

У 2017 році Кардаш Карина нагороджена почесним званням «Гордість Одеси. Майбутнє України!», а в 2018 році нагороджена стипендією обдарованим дітям Одеської обласної ради.

Крім цього, Карина бере участь в різних благодійних концертах для дітей-сиріт, інвалідів, ветеранів війни, АТО, виступає у багатьох міських заходах. 

За свої досягнення дівчинка дуже вдячна всім своїм вчителям і, звісно ж, батькам.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті