До кохання – 20 метрів

Моя юна племінниця, якій нема ще й 18-ти, з блиском в очах розповідала про побачення. Запитую: «Де познайомилися?» «Як де? В інтернеті! Не на вулиці ж знайомитися».  А й справді, інтернет щільно увійшов в наше життя. Тут і працюють, і відпочивають. Так чому б не використати його для пошуку супутника життя? Чи є в онлайн-знайомств шанс перерости в міцні стосунки?

Ставлення до знайомств через інтернет дуже неоднозначне. З упевненістю тільки можна сказати, що популярність сайтів знайомств зростає з кожним роком.  Поки одні  сумніваються та вважають, що це марна витрата часу, інші в цей час святкують весілля з половинками, яких знайшли саме в мережі.

От і в мене для вас є реальна історія кохання, яка почалася зі знайомства онлайн. Ні-ні, це не про ту юну особу. В неї ще все попереду.

Нещодавно зустрічалися з подругами у парку. Поки маленький синочок Світлани прогулювався з батьком, ми не могли наговоритися. Давно не бачилися. Якоїсь миті  Світлана подивилася на нас і промовила: «Якби тоді  ви не заставили мене зареєструватися на сайті знайомств, не було б у мене такого щастя». 

А й справді, Світлана  категорично не хотіла знайомитися в такий спосіб. Кавалера шукали через знайомих та знайомих знайомих, але це не принесло успіху. Тому подруга зважилася на інтернет-знайомство.

Відразу посипалися повідомлення з пропозиціями. Різні і багато. Цього не треба лякатися. На новеньких завжди так реагують. Коли ажіотаж трохи впаде - можна і пригледітися. На сторінці обранця Світлани додаток написав «ваш потенційний партнер перебуває за 20-ть метрів від вас». Геолокація визначила, що майбутнє кохання - поряд. Так і сталося, чоловік працював двома поверхами вище. Звісно, що це збіг. Але… хіба не доля? А чи познайомилися б вони, якщо б, наприклад, зустрілися у дворі? Не факт.

У чому ж перевага знайомства через інтернет-ресурс перед  живим спілкуванням? 

Доступність - не потрібно витрачати час на відвідування великої кількості заходів в пошуках партнера. Досить мати гаджет і доступ до інтернету. Легко знайти співрозмовника з іншого міста, країни.  На повідомлення можна відповідати не відразу - є час обдумати відповідь, знайти підхід до співрозмовника, презентувати себе з кращого боку. Почати спілкуватися онлайн набагато легше, ніж наживо. Особливо, якщо ви сором’язлива натура. Можна відразу відсіяти невідповідних своїм запитам людей, відібравши їх за віком, професією, інтересами. І найголовніше – якщо ви вже на сайті знайомств, то ви націлені саме на знайомство.

Але варто враховувати і мінуси: профіль користувача не завжди відповідає його власникові, ризик стати об’єктом злочину. Не всі користувачі справді шукають собі партнера, деякі реєструються на сайтах знайомств задля пошуку  жертв для шахрайства. Це, мабуть, найвагоміший мінус мережевого спілкування. Проте і від злочину в реальному житті ніхто не застрахований. Ніколи не переказуйте  гроші новим інтернет-знайомим. Перед першим побаченням повідомте близьким, куди збираєтеся і з ким. Не призначайте зустрічей в безлюдних місцях, зарядіть телефон і не покладайте великих надій на знайомство, щоб потім не розчаруватися. Трішки гумору, елементарна обережність - і все вийде!

Як обнадіює відомий хіт, «навіть якщо вам трохи за тридцять, є надія вийти заміж за принца»!

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті