Квартира вікнами у небайдужість

Приблизно з місяць тому з Володимиром Єретновим, 79-річним одеситом, трапилася страшна біда, яка загрожувала остаточно викреслити літню людину з життя. Згоріла майже вся його квартира. 

    Можна в деталях уявити стан самотньої літньої людини: повна розгубленість і відчуття несправедливості долі. Але на виручку прийшли добрі люди, які допомагають близьким, що потрапили в біду, не вимагаючи при цьому нічого натомість. 

    Життя і так не балувало Володимира Єретнова: спочатку він втратив дружину, а через деякий час - єдину доньку. Чоловік насилу повернувся до реальності. І ось ще одне жорстоке випробування. Полум’я, що розбушувалося, майже повністю знищило звичний побут. 

   Але йому пощастило з сусідкою. Олена Орлова мешкає у дворі, де сталася пожежа в ту березневу ніч. Саме ця дівчина першою написала пост у фейсбуці про те, що літній людині необхідна допомога:

  - Багато людей відгукнулося на його горе! І не просто «лайками». На щастя, знайшлися люди, які почали приносити гарячу їжу  і годували дідуся, через мене передавали йому медикаменти. Дідусь буквально повертався до життя! 

 - Одразу ж відгукнулися одеські волонтери, - продовжує Олена Орлова. - Першою прийшла на допомогу одеситка Дарина Маслова. Ця молода жінка – відомий у місті волонтер, доброї душі людина. Я щаслива, що познайомилася з нею! Дарина теж зробила перепост, додала до нього свої слова і багато людей з її боку взяли участь у долі дідуся. Вони і досі приходять, уточнюють, яка ще допомога необхідна погорільцю.  

    У кімнаті, де сталося загоряння, вигоріли вікна, але знайшлися й ті, хто вже поставив нові.

- Чудова жінка Тетяна поставила вікна в кімнаті, яка вигоріла вщент. А далі за допомогою Дарини було залучено клінінгову компанію. Її вправні співробітники все розчистили. Дідусеві Володі облаштували куточок з нормальними умовами. В квартирі вже нема запахів згарища. Хочу щиро подякувати одеситам, які відгукуються на біду і не просто співчувають, а приходять і підключаються до справи, - каже Олена. - Я пишаюся тим, що  народилася в Україні, в цьому місті, і дуже щаслива, що мене оточують хороші люди! 

    Володимир Єретнов не думав не гадав, що йому, літній людині, до того ж з хворим серцем,  доведеться починати життя з чистого аркуша. 

    - За останній рік чотири рази лежав у лікарні, в кардіологічному відділенні. І доведеться ще лягати на лікарняне ліжко, щоб підтримати здоров’я. А це - великі витрати на ліки і так далі… Ну, по можливості, сам себе обслуговую. Що не виходить - люди допомагають. Будемо звертатися до райадміністрації, адже потрібен великий ремонт. Дещо вже зроблено і  за це я вдячний людям! - каже Володимир Єретнов.

    До повного щастя ще далеко, але посмішка вже повернулась на обличчя дідуся.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті