Готують новий центр

Восени цього року в Одесі планують відкрити новий проект «Ветеранський простір». Зараз шукають відповідне приміщення, в якому з ветеранами та членами їхніх сімей зможуть працювати психологи, юристи, буде зона відпочинку і дитяча кімната. Про це повідомляють у Міністерстві у справах ветеранів.

«Потрібно зібрати команду фахівців, які хочуть і можуть працювати з ветеранами. Команда, яка працює над проектом створення ветеранських просторів в регіонах України, надасть вам весь необхідний пакет документів, так звану дорожню карту, ​​як краще побудувати цей центр. І тоді, щойно отримаєте приміщення, зможемо запустити повноцінну роботу ветеранського простору», - зазначила заступник міністра у справах ветеранів Оксана Коляда (Гаврилюк) під час зустрічі з керівником територіального відділу Мінветеранів Миколою Сторожуком, членом Ради ветеранів Олександром Голопотелюком і представницями міжнародної організації  «Stabilization  support services».

 «Ми вже готові оплачувати роботу психолога, який буде працювати з ветеранами, та юриста. На це передбачені гроші, які ми, як міжнародна організація, отримали від уряду Великобританії. Також ми готові оплатити роботу адміністратора ветеранського простору», - розповіла представниця «Stabilization support services» Валерія Вершиніна.

Выпуск: 

Схожі статті