Тетяна Єпутатова

Бентежать душу спогади

Свої корективи в життя вісімнадцятирічного Володимира Тринчі зі Знам’янки вніс весняний призов 1983 року.

Оберіг для Адамівки

Духовне життя невіддільне від святинь. Тому жителі сіл не лише оберігають та облаштовують, а й будують релігійні споруди.

В бій ідуть шураві

– Неоголошена війна в Демократичній Республіці Афганістан мало не щоночі нагадує про себе.

Жіноче щастя

Кажуть, що бути багатодітною матір'ю важко. Але Ганна Дмитрівна Тарнавська ніколи не скаржилася на свою долю, виховуючи одинад­цятьох дітей.

Повернулася до рідної школи

Випускниця Павлинського НВК «ЗОШ І-ІІІ сту­пенів – дитсадок» Тетяна За­крев­ська навіть не мріяла стати педагогом – обрала професію оператора електронно-обчислювальної техніки.

Хтось же мусив…

– Нас підняли по тривозі трав­невої ночі 1986 року, а вже 5 числа я був у Чорно­билі, – згадує Анатолій Сер­гійович Трояненко з Черво­нознам’янки, в серці якого не згасає біль, спричинений чорнобил

Ведемо машини, обминувши міни…

Двадцятивосьмирічний Олександр Швець із Конопляного, отримавши наприкінці березня минулого року виклик із військкомату, без вагань з’явився на призовний пункт. 

Фермерство – постійний пошук

Щоб стати справжнім аграрієм, не досить самих т

Молодість не завада...

Вчителька початкових класів Білчанського НВК «З

Агроліцей: день нинішній та перспективи

Іванівська філія Цебриківського аграрного ліцею протягом багатьох років була й залишається флагманом професійно-технічної освіти в районі, користується повагою у роботодавців і популярністю серед в

Майстрині

Куховарки Іванівського дитсадка «Золотий ключик» Віра Леонідівна Корнієнко та її незмінна помічниця Віра Георгіївна Шаманська – справжні майстрині своєї справи.

…І часто згадуючи друзів

Підполковник у відставці Павло Миколайович Панчошенко з Цезарівки, що в Іванівському ра­йоні, про професію військовика мріяв з дитинства.

Уміє пояснити, вислухати, парадити

З усмішкою зустрічає відвідувачів начальник Петрівського поштового відділення Іванівського району Алла Шамшиєва. 

Звіти складає, гостей частує

Десять років працює в Іванівському районному управлінні казначейства головний спеціаліст сектору звітності та бухгалтерського обліку Наталя Лахно.

Оптиміст

На долю Івана Андрійовича Гаврилюка, одного з найстарших жителів Руської Слобідки, випало чимало випробувань. Та попри всі труднощі 87-річний чоловік радіє життю. 

Сторінки