Юрій Федоров

Відродили свято першого снопа

Восени хлібороби заклали міцну основу майбутньому врожаєві, засіявши озимим клином 37681 гектар, відвівши 27,8 тис. га під озиму пшеницю, майже 9,8 тис. га  — під озимий ячмінь і 9,7 тис.

«Живі» гроші з невдоб

Керівництво Анань­ївського району спільно з органами місцевого самоврядування залучило інвесторів для будівництва 4 сонячних електростанцій.

На дітях не економлять

За рейтингом фінансової спроможності 2017 року Коноплянська об’єднана територіальна громада посідає в Україні 120 місце з 366 ОТГ і 5 місце – в області. 

Зцілитися на вуликах і окропитися «дівочими слізьми»

У селі Волярка активно розвиває зелений туризм бджоляр Володимир Седлачек, який ефективно практикує  бджолотерапію — сон на вуликах.  Його пасіка вважається однією з кращих на Одещині. 

На шляху реформування

В межах реформи сільської медицини у Ли­манській центральній районній лікарні оновлено хірургічне відділення.

Нагальні рішення – державним і власним коштом

У районі гострою соціальною проблемою, що потребує термінового розв’язання, залишається водопостачання та покращення якості питної води.

Тернистий шлях до краси

В Ананьївському історико-художньому музеї (філії ОХМ) демонструється виставка «50 років творчості.

Геройський зенітник

Командир гармати гвардійського зенітного артилерійського полку, сержант Данило Хрисанфович Губа збив десять ворожих літаків. Знищив він і чимало наземних цілей. 

Про що волають зруйновані дороги

У рейтингу районів області з найгіршими дорогами, складеному за об’єктивною оцінкою автомобілістів і пересічних громадян, Ананьївський район посідає перше місце.

Мелодія, яка підкорила світ

«Щедрик» в обробці українського композитора Миколи Леонтовича став символом Нового року та Різдва у багатьох країнах світу.

Дбають про рідні села

Завідувачка Демидів­ського сільського клубу Віра Рубля від імені громади розповіла про добрі справи Новоселівського сільського голови Ганни Головаченко.

Планує спілка рибалок

Жителі Ясенового-Другого через суд повернули громаді водойму, забравши її у недбалих орендарів.

Безстрашний, щирий, веселий

В Любашівці попрощалися з полеглим у зоні АТО 27-річним роз­відником батальйону «Донбас-Україна» Вадимом Петровичем Матросовим (позивний «Боцман»). 

Невгамовний вояк із Кохівки

Влітку 1941 року Іван Дудка опановував столярську справу у школі фабрично-заводського навчання в Одесі.

Квітує Степанова весна

Одещиною крокує Всеукраїнський фестиваль українського гумору «Степанова весна», присвячений світлій пам’яті визначного поета, сатирика і гумориста, нашого земляка Степана Івановича Олійника.

Сторінки