29.01.2011
Щоб не зникали села
Поступово зникають наші села. Колись мальовничі, неповторні оази перетворюються у пустелю. Люди в пошуках кращого життя вимушені полишати рідні гнізда.
Визначено переможців
Учора було підбито остаточні підсумки та названо переможців у чотирьох номінаціях традиційного обласного конкурсу на найкращий цикл журналістських робіт щодо висвітлення діяльності органів місцевог
Від Дунаю до Бугу - від Бугю до Дунаю
Одеса
Золота зірка – на усій символіці
З громадою та для громади
З робочим візитом до Балти
Конструктивний діалог заради спільної мети
Великі торговельні мережі давно вже змінили радянські рай- та міськхарчоторги, місця гастрономів з сумно-напівпорожніми прилавками посіли міні- і супермаркети з тисячами найменувань вітчизнян
Триває реорганізація…
Про хід реалізації Указу Президента України Віктора Януковича від 9 грудня 2010 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» на прес-конференції розповів начальник
Прогноз, що дарує надію
Сьогодні не бракує прогнозів, наскільки нинішній рік буде важким. Однак наша область увійшла в нього, домігшися певних позитивних змін в економічній сфері.
Пам’ять
Коли поняття «честь» – не порожній звук
Спорт
Матчі Євро-2012 –
на Першому національному
На сторожі порядку
Браконьєрам закон – не перешкода
Держава працює «На дядька»?
Нерідко перед моряками-«підпрапорниками» стоїть вибір: влаштовуватися на іноземні судна за допомогою посередника чи звертатися до компанії, де за подібні послуги грошей не беруть.
Сузір"я дружби
Редакція «Одеських вістей» спільно з управлінням у справах національностей та релігій Одеської облдержадміністрації далі розповідає про національно-культурні товариства Одещини.
І дешево, і корисно
Останнім часом паливно-енергетине питання стало дуже болісним. Кожен вирішує його по-своєму. Почався активний пошук екологічно чистих видів палива. Серед них особливе місце посідають екобрикети.
Сімейний адвокат
Спрашиваете – отвечаем
На місце пригоди прямують рятувальники
Під час робочого візиту до ГУ МНС України в Одеській області комісія на чолі з директором департаменту Цивільного захисту МНС України Василем Квашуком дала високу оцінку роботі рятувальників.
















