Хрест над храмом у фрунзівці

Минув лише рік, відколи високопреосвященнійший Митрополит Одеський та Ізмаїльський Ага­фангел у супроводі духовенства та віруючого народу молитовно здійснив освячення закладного каменю та місця, на якому вже дуже скоро постане новий величний храм Успіння Пресвятої Богородиці.

Тоді всі розуміли, за яку відповідальну і святу справу бралися, адже будувати Дім Божий треба з любов’ю, старанністю, з молитвою...

І ось рік по тому благочинний храмів Ширяївського округу протоієрей Анатолій Шаповал разом із благочинним храмів Великомихайлівського округу протоієреєм Миколою Чулеєм, настоятелем Фрунзівського приходу отцем Іоанном (Гуменяком) та іншими священниками (зокрема і з сусідніх районів) з благословіння митрополита Агафангела відправив чин освячення Хреста. Молебень відвідали керівники Фрунзівського району П. Шестопалюк, В. Паровенко, депутат Одеської обласної ради О. Пресман, депутати районної ради, сільські, селищні голови, керівники та працівники установ і організацій району, колектив місцевого аграрного ліцею.

Протоієрей Анатолій Шаповал повітав людей зі знаменною подією:

– Освячений Хрест є символом перемоги над злом та початком духовного відродження селища. Він подаватиме духовну силу кожному, хто приходитиме і з вірою в Бога проситиме для себе Господньої милості та благословення. Я вірю, що Божа благодать завжди перебуватиме на цьому святому місці. Я щиро дякую всім, хто причетний до цієї богоугодної справи: будівельникам, прихожанам, керівникам району за їхню жертовну працю, молитви та фінансову підтримку. Адже будь­яка добра справа твориться молитвами. Особлива подяка депутатові обласної ради Олександру Семеновичу Пресману за те, що він став тією дієвою рушійною силою, яка допомагає завершити благочестиву справу.

Тож з допомогою всіх у найближчому майбутньому храм Успіння Пресвятої Богородиці засяє своїми куполами і відчинить двері перед прихожанами. Хай Господь благословить подальше будівництво. А ми будемо молитися за тих, хто сприяє спорудженню храму, вносячи кожен свою посильну лепту. Хай наші пожертви стануть для нашої Церкви тим насінням, яке буйно проросте і примножуватиме Божу благодать во славу Бога Отця, і Сина, і Святого Духа та на добро рідної неньки України, – сказав священик.

Зі щирими словами вдячності до присутніх, до тих, хто з готовністю підтримує всі його починання, виступив і О. Пресман. Він пригадав, скільки чудових подій відбулося в районі за цей рік. І все це завдяки злагодженій роботі згуртованої команди однодумців та підтримці мешканців району. Олександр Семенович запевнив, що зробить усе можливе, аби ще через рік ми мали нагоду взяти участь в освяченні самого храму, і що він упевнений: громада й надалі підтримуватиме його в цій богоугодній справі.

Надзвичайно зворушливо відбулося саме встановлення будівельниками хреста на купол. Присутні, затамувавши подих, слідкували за цим священнодійством. Тож іще один значний крок у будівництві храму зроблено. Залишилося не так і багато до тієї миті, коли він відчинить перед нами двері.

Від редакції:Охочих подати фінансову допомогу для будівництва собору просимо звертатися до церкви або переказувати кошти на нижченазваний розрахунковий рахунок:

ЮГРУ Приватбанк

ОКПО 23213929

р/р 26006465486001

МФО 328704

Призначення платежу: для будівництва храму Успіння Пресвятої Богородиці в смт Фрунзівка.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті