Виховувати патріотів

У вересні Ізмаїльський прикордонний загін і навчально-тренувальний загін морської охорони проводили дні відкритих дверей для випускників шкіл міста. Подібні заходи також проходили й за місцем дислокації підрозділів охорони державного кордону в Ренійському, Болградському та Кілійському районах.

Головна мета – профорієнтація молоді та її патріотичне виховання. Під час відвідування Ізмаїльського прикордонного загону військовослужбовці мобільної прикордонної застави «Ізмаїл» демонстрували зразки озброєння й екіпірування. Будь-хто охочий міг здійснити розбирання-складання стрілецької зброї, подивитися в оптичний приціл снайперської гвинтівки, у тепловізор і бінокль, потримати в руках гранатомет. Випускники також мали можливість примірити бронежилети й шоломи.

Морські прикордонники ознайомили школярів з методичною базою навчально-тренувального загону морської охорони. Зокрема, старшокласники побували в кабінетах для підготовки фахівців штурманського й радіотехнічного профілю, зв’язку, артилерійського та протичовнового озброєння, електромеханічного устаткування. Моряки-прикордонники показали їм сучасні лінгафонні кабінети, спортивний комплекс, лабораторію двигунів внутрішнього згоряння та інтерактивний мультимедійний лазерний тир.

Прикордонники запропонували випускникам обрати почесну професію військово­службовця.

Рубрика: 
Выпуск: 
Автор: 

Схожі статті