Спільні зусилля завжди дають вагомий результат

Питання збереження життя та здоров’я  працівників підприємств Одещини – завжди основні для фахівців Головного управління Держпраці в Одеській області і ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці», і саме на це направлені їх основні зусилля.

Тому в рамках закладення тісної співпраці з питань охорони праці і промислової безпеки керівництво обох організацій організує зустрічі з керівниками підприємств Одеси і області. 

Нещодавно відбулася зустріч керівництва Головного управління і Чорноморського ЕТЦ з керівництвом адміністрації Одеського морського торгового порту.

Під час зустрічі перший заступник начальника Головного управління Микола Калайда і в.о. директора Чорноморського ЕТЦ Андрій Смоляров разом із начальником адміністрації Одеського морського торгового порту Ігорем Ткачуком розглянули напрямки та питання спільної праці щодо профілактики виробничого травматизму на підприємстві.

Було наголошено на необхідності дотримання вимог законодавства з охорони праці і промислової безпеки, ефективної діяльності системи управління охороною праці (СУОП), необхідності виконання посадовими особами і працівниками  порту своїх обов’язків з питань охорони праці.

Ця ж тема обговорювалася на зустрічі з керівництвом ДП «Морський торговельний порт «Южний», Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «ТРАНС­ІНВЕСТСЕРВІС», ТОВ «Одеський при­пор­товий завод», ДП «Мор­сь­кий торговель­ний порт «Чорно­­­­­мор­ськ», Іллічівської філії ДП АМПУ та ТОВ «Іллічів­ський морський рибний порт» та ін. Під час зустрічей також ішла мова про необхідність офіційного працевлаштування працівників підприємств, переваги задекларованої праці, негативні наслідки виплати заробітної плати «в конвертах».

Учасники зустрічі зробили висновок, що лише спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін необхідні заходи з питань охорони праці та працевлаштування діятимуть ефективно.

 

Выпуск: 

Схожі статті