«Одеська кінохвиля» збирає глядачів

У районному Будинку культури відбувся насичений і цікавий показ українського та європейського кіно й анімації «Одеська кінохвиля-2018».

Цілий день діти могли насолоджуватися найкращою українською та зарубіжною анімацією різних років, номінованою на «Оскар». 

Зранку для малюків від чотирьох літ влаштували показ прем’єр «Чотири нерозлучних цвіркуни і тарганець», «Халабудка», «Мишко і Місячна Дзвінка». Після цього дітям від восьми років запропонували переглянути пластилінову та мальовану анімацію, а також фентезі української студії «Червоний собака».

У другій половині дня юні глядачі переглянули фільм-фентезі «Моллі Мун і Чарівний підручник гіпнозу» виробництва Великобританії, анімацію-фентезі «Пісня моря», вітчизняну комедійну драму «Креденс», документальне кіно «Війна химер» і драму «Аритмія».

Покази фільмів могли відвідати чимало дітей, оскільки навчання у Захарівській школі відбувається у дві зміни. Тож цілий день глядацька зала Будинку культури зустрічала та проводжала гостей.

«Одеська кінохвиля» –мас­­­­штабний культпросвітницький проект обласного значення у сфері кіно. Він передбачає проведення безкоштовних кінопоказів гідних зразків українського та європейського кіно у містах і селищах Одещини для найширшої аудиторії. Кінотур розпочався 12 березня і триватиме до 30 квітня. За цей час планується здійснити понад 130 кіносеансів у більшості районів Одещини. Після завершення кінотуру в Захарівці учасники проекту вирушили до сусідньої Великої Михайлівки.  

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті