Одеські гвардійці припинили масову бійку

В ніч з 8 на 9 вересня 2018 року особовий склад військової частини 3012 виконував завдання служби з охорони громадського порядку на СТП Ланжерон міста Одеси. Близько 04.00 ранку правоохоронці побачили біля одного з розважальних закладів групу осіб, які голосно з’ясовували відносини, котрі миттєво переросли в бійку. 

Черговий військових нарядів старший лейтенант Владислав Охота, що  прибув за інформуванням на місце події, швидко оцінив ситуацію і викликав на допомогу найближчі наряди. Ситуація миттєво стала виходити з-під контролю, на адресу громадян та військовослужбовців посипалися погрози, а потім у них полетіли посуд та інші речі, які потрапляли під руки агресивно налаштованої групи людей. Вони були на підпитку, та чисельність їх ставала загрозливою - більше 50 осіб.

Вимоги припинити хуліганські дії, а в подальшому – й заходи фізичного впливу та спеціальні засоби результату не дали, в якийсь момент ситуація стала критичною ... Чисельність осіб з неадекватною поведінкою стала зростати... Черговий військових нарядів старший лейтенант Владислав Охота достав пістолет та зробив постріл в гору, але і це не зупинило агресію ошалілого натовпу. Лише другий постріл вгору зупинив дії натовпу. Хулігани почали втікати та зникли в зеленій зоні. 

З ранку працівники закладу зателефонували до військової частини 3012 та подякували гвардійцям, які врятували заклад від погрому.

ГІК Південного ТУ

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті