Пам’яті колеги

Минув рік відтоді, як перестало битися серце нашого колеги, гарної і небайдужої людини Таквора Саркісовича Оганесяна.

Смерть спинила його кроків за сто від редакції. Пішов з життя миттєво, либонь і не уповільнивши свої звичні широкі кроки. Пішов, щоб залишитися у нашій пам’яті. Колеги згадують його як напрочуд скромну, виважену, працьовиту і талановиту людину. 

В журналістиці Таквор Саркісович працював з 1982 року. Серед видань, у яких він працював – газета «Моряк», «Ділова Одеса», «Одесская жизнь». З лютого 2017-го він працював у нашій редакції, останні три місяці – на посаді першого заступника головного редактора. І в цій якості виявив себе як чуйний і терплячий керівник, котрому випало брати участь у формуванні редакційної політики на порозі очікуваного роздержавлення. Крім великого журналістського доробку, Таквор Саркісович залишив по собі чудових дітей, якими по праву пишався, доньок Вержинію та Аннету. Анета нещодавно дебютувала як автор нашої газети, підготувавши сюжет, що стосується морської галузі. Саме цей напрямок був провідним у журналістській роботі її батька. 

Світла пам’ять про Таквора Саркісо­вича Оганесяна, талановитого журналіста і прекрасну людину, завжди житиме у наших серцях.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті