Надбання Одеси-2019

У Грецькій залі Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. Василя Василька відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів щорічної премії «Надбання Одеси».

За словами автора і організатора проекту Ірини Камінської, «Надбання Одеси» – це вдячність та визнання талановитим одеситам, які своєю діяльністю сприяють розвитку та процвітанню Одеси, нерозривно пов’язані з нашим улюбленим містом. Цього року статуетки у  вигляді атлантів, які підтримують земну кулю, отримали 23 лауреати. 

Урочистий захід зібрав керівників підприємств, бізнесменів, громадських діячів, журналістів, діячів культури і мистецтва, лікарів, освітян, політиків, а також героїв та номінантів минулих років. Серед почесних гостей були голова обласної ради Анатолій Урбанський, депутати обласної ради Олег Кутателадзе та Юрій Басюк.

Голова обласної ради Анатолій Ур­бан­ський вручив нагороду голові ТОВ «ТІС», депутату обласної ради Олегу Кутателадзе.

«Транспортний вузол «ТІС» – найбільший і найпотужніший портовий оператор в Україні, який розвиває як власну, так і регіональну інфраструктуру, – наголосив Анатолій Урбанський. - Це успішний приклад залучення іноземних інвестицій. Я бажаю Вам успішної праці і подальших досягнень для підвищення конкурентоспроможності нашої країни на міжнародній арені».

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті