Пам’яті Героя

Прикордонники Ізмаїльського загону вшанували пам’ять героя України, офіцера-прикордонника В’ячеслава Семенова, який чотири роки тому віддав своє життя за територіальну цілісність та незалежність нашої країни. Охоронці кордону згадали про безсмертний подвиг героя, а капелан ієрей Василь Довгий провів молебень. 

Нагадаємо, 17 лютого 2015 року офіцер-прикордонник зі своїми підлеглими черговий раз вів нерівний бій із переважаючими силами противника. Чисельні штурми блокпосту «Балу» під Дебальцевим успіху бойовикам не принесли. Під час одного із бойових зіткнень осколок снаряда ворожого танка обірвав життя В’ячеслава Семенова. 

За виняткову мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, вірність Військовій присязі старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова посмертно нагороджено високими державними нагородами: Орденом Богдана Хмельницького та Золотою Зіркою Героя України. Також йому було присвоєно військове звання «капітан».

На честь героя у його рідному місті Жмеринці (Вінницька область) відкрито меморіальні дошки, його ім’я занесене до Меморіалу шани Могилів-Подільського, увічнене у камені Меморіалу загиблим прикордонникам….

23 серпня 2017 року Указом Президента України Могилів-Подільському прикордонному загону присвоєно почесне ім’я капітана В’ячеслава Семенова. 

Ми пам’ятаємо…

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті