Для збереження самобутньої культури

У рамках обласної комплексної програми «Культура Одещини 2017-2019 роки» триває ремонт Будинку культури в селі Василівка, Болградського району. Наразі тут замінили вікна, повністю відновили дах – 1500 кв. метрів перекрили фінським металопрофілем, придбали котел, провели благоустрій прилеглої до Будинку культури території. Фінансування об’єкту здійснюється на кошти бюджетів усіх рівнів.

«На сьогодні тротуарною плиткою викладені сходинки і площа перед будівлею Будинку культури, а також тротуарна доріжка вздовж дороги. На площі планується улаштувати красиву огорожу квіткових клумб. Бетонну огорожу вздовж тротуару робітники завершують прикрашати декоративним каменем. Додам, що без підтримки держави та області село самотужки не впоралося б із таким обсягом робіт», – розповів голова Болградської райради Дмитро Дімітров. 

Місцевий Будинок культури забезпечує роботу з десятка творчих колективів. Також тут розташований Центр болгарської культури, де близько 90 дітей вивчають болгарську мову, історію Болгарії, займаються художньою самодіяльністю. Наступним етапом планується капітальний ремонт залу для глядачів та заміна стільців. 

«Розбудова сіл та селищ на Одещині потребує не тільки створення робочих місць, але й відновлення соціально важливих об’єктів інфраструктури, у тому числі - і закладів культури. Особливу увагу держава надає відновленню об’єктів культури у селах та селищах Одеської області; це позитивно впливає на розвиток самодіяльних колективів краю та сприяє збереженню самобутньої культури нашої країни», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті